​Консула України у Вроцлаві обіцяють призначити найближчими тижнями

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар обіцяє призначити керівника консульської установи у Вроцлаві протягом найближчих тижнів. За словами Боднара, зараз триває інтенсивна підготовка до відкриття консульської установи України у Вроцлаві. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Укрінформ, пoвідoмляє Yavp.pl.


«Плануємо зробити це до кінця року. Триває інтенсивна підготовча робота. Протягом найближчих тижнів очікуємо призначення керівника консульської установи у Вроцлаві», - сказав заступник міністра.

Він також додав, що в найближчі рік-два планів щодо відкриття нових штатних консульств України в Польщі немає. Натомість є ймовірність, що з'являться додаткові почесні консульства.

«Розвиток новітніх технологій дає нам змогу цифровізувати виконання окремих консульських дій. Це оптимізує використання ресурсів та певною мірою компенсує необхідність відкриття нових консульських установ», - сказав Василь Боднар.

Нагадаємо, про відкриття Генконсульства України у Вроцлаві серйозно заговорили в 2018 році. Тоді посол Андрій Дещиця анонсував появу установи в 2020 році, однак цього не сталося.

Вроцлав. Фото Yavp.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.