​Консула України у Вроцлаві обіцяють призначити найближчими тижнями

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар обіцяє призначити керівника консульської установи у Вроцлаві протягом найближчих тижнів. За словами Боднара, зараз триває інтенсивна підготовка до відкриття консульської установи України у Вроцлаві. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Укрінформ, пoвідoмляє Yavp.pl.


«Плануємо зробити це до кінця року. Триває інтенсивна підготовча робота. Протягом найближчих тижнів очікуємо призначення керівника консульської установи у Вроцлаві», - сказав заступник міністра.

Він також додав, що в найближчі рік-два планів щодо відкриття нових штатних консульств України в Польщі немає. Натомість є ймовірність, що з'являться додаткові почесні консульства.

«Розвиток новітніх технологій дає нам змогу цифровізувати виконання окремих консульських дій. Це оптимізує використання ресурсів та певною мірою компенсує необхідність відкриття нових консульських установ», - сказав Василь Боднар.

Нагадаємо, про відкриття Генконсульства України у Вроцлаві серйозно заговорили в 2018 році. Тоді посол Андрій Дещиця анонсував появу установи в 2020 році, однак цього не сталося.

Вроцлав. Фото Yavp.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.