​Анджей Дуда вшанував пам’ять українських воїнів, що боронили свободу України та Польщі в 1920 році

Президент Польщі Анджей Дуда поклав вінок на православному цвинтарі у Варшаві перед пам’ятником, вшановуючи пам’ять воїнів УНР, які боронили свободу України та Польщі у 1918-1920 роках. Президента супроводжував голова Бюро національної безпеки Павел Солох та посол України в Польщі Андрій Дещиця, повідомляє Польське радіо.


Анджей Дуда поклав вінок та свічку до пам’ятника на честь воїнів УНР, що боронили свободу України та Польщі у 1918–1920 роках. Наступним свій вінок поклав посол України.

Раніше президент брав участь у Меморіальному зверненні перед пам’ятником полеглим у 1920 році. Там він сказав, що Польща пам’ятає про допомогу союзників, які прибули до країни, щоби допомогти розгромити більшовицьку армію.

15 серпня – річниця переможної битви Польщі з Радянською росією в 1920 році. Цей день був оголошений Днем Польського війська в 1923 році і залишався таким до 1947 року. З 1992 року День Польського війська відзначається знову.

Фото PAP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.