​У Польщі затримали українців, які по-шахрайськи видурили гроші майже у 400 тисяч осіб

Поліція Вроцлава затримала двох українців, які через шахрайські схеми видурювали гроші у довірливих людей. Співробітникам поліції, які протидіють кіберзлочинності, вдалося вийти на зловмисників, які спустошували банківські рахунки потерпілих з різних куточків Польщі, повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт місцевої поліції.


Ними виявилися двоє громадян України 24 та 25 років. Вони разом з поки невстановленими спільниками розсилали на телефони СМС-повідомлення нібито про необхідність погашення боргу та надання даних для входу в мобільний банкінг. До тексту додавалося посилання на фейковий сайт.

У результаті таких дій чоловікам вдалося отримати доступ до банківських рахунків майже 380 тисяч довірливих осіб. Точну суму вкраденого поліція поки не називає, адже слідство ще триває. У затриманих громадян України вилучили 11 мобільних телефонів, роутер, сім-картки та гроші. Поки триває слідство, обох чоловіків взяли під варту на три місяці. Поліція продовжує розшук їхніх спільників.

Фото mazowiecka.policja.gov.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.