​Німеччина знайшла спосіб передати Україні набої до САУ «Гепард», продаж яких блокувала Швейцарія

Німеччина таки зможе надати українським захисникам набої до самохідних артилерійських установок «Гепард». Досі німецька сторона говорила про неможливість постачання набоїв через блокування третьою стороною.


Наступного тижня Німеччина випробовує нові боєприпаси для САУ «Гепард», обіцяні Україні у квітні. Боєприпаси вироблятиме компанія з Норвегії, повідомляє Польське радіо з посиланням на «Der Spiegel».

Досі Берлін не зміг забезпечити постачання боєприпасів для скорострільних САУ, а спроби закупити їх в інших країнах блокувала Швейцарія, яка, як виробник, мала право вето на перепродаж.

Берлін обіцяв передати 30 гармат, але проблемою стала нестача боєприпасів - зброю вилучили з арсеналу Німеччини 12 років тому разом із запасом снарядів.

«Der Spegiel» повідомляє, що українські екіпажі «Гепардів» проходять підготовку в Німеччині.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.