​На Україну чекає черговий пакет військової допомоги від Швеції - близько 94 мільйонів євро

Прем'єр-міністерка Швеції Магдалена Андерссон оголосила в понеділок про черговий пакет допомоги Україні в розмірі близько 94 мільйонів євро, половина з яких буде спрямована на військову підтримку, повідомляє Польське радіо.


Під час прес-конференції міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який перебуває з візитом у Стокгольмі, наголосив, що військова допомога - «це найкращий спосіб врятувати життя мирних жителів».

«Поки триває війна, ми проситимемо більше зброї, щоб мати змогу захистити себе та Європу», – підкреслив Кулеба.

Подробиці військової підтримки Андерссон не розкриває.

Залишок наступного пакета для України має бути спрямований на гуманітарну допомогу, відновлення країни та забезпечення експорту зерна. У неділю Андерссон оголосила про направлення шведських експертів для допомоги у розвитку транспортного коридору через Румунію.

У Стокгольмі Кулеба також зустрівся з головою шведської дипломатії Анн Лінде, міністеркою допомоги розвитку Матільдою Ернкранс, а також політиками з парламентської опозиції.

Фото USPR



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.