​Прем'єр-міністр Італії виступила на італо-українському саміті в Римі і заявила, що майбутнє України - в Європейському Союзі

Прем'єр-міністр Італії заявила, що майбутнє України - в Європейському Союзі. Джорджія Мелоні виступила на італо-українському саміті в Римі, присвяченому відбудові України. Прем'єр-міністр Італії заявила, що переговори про відновлення України є виразом її глибокого переконання, що вона переможе у війні з росією, повідомляє Польське радіо.

Прем’єрка запевнила, що Україна й надалі отримуватиме всіляку підтримку з боку Італії: дипломатичну, військову та економічну. Вона зазначила, що Україну потрібно цінувати та дякувати за її велику жертву у боротьбі з російським агресором, яка також є боротьбою за свободу Європи. Прем’єрка Італії заявила, що найкраще було б прискорити процес повної інтеграції України до Європейського Союзу. Вона підкреслила, що інвестиції в Україну — це не ризик, а мудра і довгострокова стратегія.

У саміті беруть участь прем'єр-міністри, керівники найважливіших міністерств, а також 750 підприємців з обох країн.

Фото PAP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.