​В ЄС затвердили регламент збільшення виробництва боєприпасів - до мільйона одиниць на рік

В ЄС затвердили правила щодо збільшення виробництва боєприпасів у Європі. Це допоможе озброїти Україну і поповнити запаси в країнах-членах Євросоюзу. Таке рішення ухвалили міністри закордонних справ країн-учасниць на зустрічі в Брюсселі. Таким чином, вони схвалили документ, прийнятий євродепутатами минулого тижня, повідомляє Польське радіо.

Півмільярда євро з бюджету ЄС планується виділити на збільшення виробничих потужностей європейської оборонної промисловості.

У тендерах на контракти в рамках нарощування виробництва є Польща, яка є однією з основних країн-виробників боєприпасів, вкрай необхідних Україні.

Робота над регламентом щодо збільшення виробництва боєприпасів була завершена швидкими темпами – менше ніж за три місяці.

«Необхідно перейти на режим військової економії», — вважає комісар ЄС з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

Виробничі потужності в Європі хочуть збільшити до мільйона боєприпасів на рік.

Фото interfax.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.