​Президентка Угорщини розповіла деталі зустрічі віч-на-віч з президентом України


Минулого тижня президентка Угорщини відвідала Київ. У понеділок, 28 серпня, вона дала інтерв'ю порталу Index, в якому розкрила низку обставин та перебіг своєї зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським

Коли політики розпочали зустріч, пролунали сирени повітряної тривоги, і політиків відвели до укриття, повідомляє Польське радіо..

Каталін Новак розповіла, що під час розмови віч-на-віч президент України Володимир Зеленський пообіцяв їй, що закарпатські угорці незабаром отримають такі ж права, як і українці в Угорщині. Питання півторамільйонної угорської меншини було значною проблемою у відносинах між двома країнами. Український президент зазначив, що Закарпаття наразі є найбезпечнішим регіоном України, тому він сподівається, що воно стане локомотивом для відновлення після перемоги.

Президентка Угорщини додала, що ще раз запевнила Володимира Зеленського, що Угорщина підтримує територіальну цілісність України.

Угорщина хоче взяти участь у мирних переговорах у формулі, запропонованій президентом України.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.