​Польща та Канада можуть радикально збільшити можливості експорту українського зерна

Польща і Канада займають майже однакову позицію, коли йдеться про найважливіші питання, зокрема, підтримку України. Прем'єри Дональд Туск і Джастін Трюдо поговорили про те, як допомогти Україні вирішити проблему продажів, зокрема зерна, повідомляє Польське радіо.

«Ми говорили про те, як Канада і Польща можуть радикально збільшити можливості експорту українського зерна до нужденних країн, що голодують. Польща готова брати активну участь і співфінансувати цей вид діяльності, що може стати великим полегшенням для польських та європейських фермерів, для України і для тих, хто чекає дешевої їжі в інших регіонах світу», - зазначили прем’єри.

Йшлося також про заморожені в західних банках активи російського центробанку. В Європі та інших країнах триває дискусія, як використати ці кошти для відновлення України. Прем'єр-міністр Туск наголосив, що йдеться про 300 мільярдів доларів, які мають бути використані на захист України від російської агресії.

Дональд Туск і Джастін Трюдо. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.