Зростає відсоток поляків, які підтримують відправлення польських військ в Україну - свіже дослідження
- Подробиці
- Опубліковано 25.03.2024 15:10
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3516
На передовій українці більше не справляються так добре, як у перший рік війни. Свіже дослідження для RMF FM та «Dziennik Gazeta Prawna» показує, що громадська підтримка військової інтервенції польських військ в Україні зростає. Також поляки набагато прихильніше дивляться на варіант дозволу польським громадянам брати участь у боях за східним кордоном, повідомляє Польське радіо, посилаючись на сайт rmf24.pl.
«Подібне дослідження ми проводили рік тому. Як і цього разу, ми поставили полякам запитання: яку допомогу має надати Польща Україні? Тоді схвалення відправлення Війська Польського було нульовим, а підтримка дозволу польським громадянам брати участь у боротьбі була на рівні 3,4 відсотка», - йдеться на сайті rmf24.pl.
На сайті зазначається, що зараз «все по-іншому». За даними rmf24.pl, найпопулярнішим залишається надання гуманітарної допомоги українцям (75%). Поляки також обирають допомогу у військовій техніці - як у вигляді постачання боєприпасів, особистої зброї та гранатометів (67,6%), так і важкої техніки (танки, літаки - 54,1%).
«Однак цікава інша статистика. 27,1 відсотка респондентів вказали, що Польща повинна дозволити своїм громадянам воювати в Україні, а 9,4 відсотка навіть вважає, що Польща повинна відправити свої війська за кордон», — йдеться у цьому дослідженні.
Фото polskieradio.pl
Також з цієї категорії...

ЄС продовжив санкції проти Табачника...
1 июн. 2015 г.

У Польщі затримали українців, яких...
27 апр. 2018 г.

Голова БНБ Польщі зустрівся з...
5 окт. 2018 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

Маніпуляція соціологією, як підготовка до...
4 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
8 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі