Євродепутатка, через 11 років, вдруге шокована диктаторськими нахилами осіб, що представляють українську владу
- Подробиці
- Опубліковано 27.03.2024 16:28
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4327
Уперше, на той момент ще депутат Бундестагу, Віола фон Крамон стикнулась з поведінкою представників ще не забороненої, а, навіть партії влади – партії регіонів, наприкінці січня 2013 року. На той період часу вона, коментуючи для Дойче велле новий склад української делегації на зимовій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, висловлювала свою позицію і щодо діяльності владної партії у відношенні до української опозиції та натякнула, що представники парії регіонів не бажають чути критику.
Удруге вона була шокована відголосом діяльності осіб, причетних до цієї парті, вже наприкінці березня 24 року. І хоча вона, можливо, написавши гнівний допис на своїй сторінці у ФБ, не зовсім здогадується, що за законопроектом Третьякової та Безуглої стирчать вуха сина члена КДБ і колишнього помічника депутата від партії регіонів, а нині глави ОП Єрмака, українська спільнота в курсі, що нині офіс президента (що складається з п’яти менеджерів, що пов’язані з забороненою парією регіонів), продовжує ту саму політику, що запроваджувала і партія регіонів, а останній законопроект від Третьякової-Безуглої - аналог диктаторських законопроектів, котрі були проголосовані 16 січня 2014 року.
Однак євродепутатка може не знати, що нинішня влада поводить себе так само, як і партія регіонів, і так само, як і 16 січня 2014 року, цим парламентом «Закони»( у своїй більшості) ухвалюються з грубим порушенням регламенту і законодавчої процедури та, попри гостру критику суспільства, - підписуються президентом. Тож, якщо для Віоли фон Крамон законодавча ініціатива Третьякової-Безуглої стала шоком, то для українського суспільства - просто продовженням свавілля правлячої проросійської диктатури.
Перепостивши пост Маряни Безуглої, євродепутатка Віола фон Крамон, написала:
«Вона серйозно?
Законодавець у Верховній Раді (Український національний парламент) вносить проекти законів, щоб робити що? Провокувати?
Я сподівалася, що тут, у Києві, ми будемо мати справу з більш дорослими колегами. Дуже дивно читати ці історії від когось з правлячої партії, коли ми фактично намагаємося відкрити переговори про вступ до ЄС.
Ці ініціативи, звичайно, не дуже допоможуть, якщо почати відкрито дискредитувати та обмежувати роботу організацій громадянського суспільства в Україні законом», - написала колишня депутатка Бундестагу Віола фон Крамон.
І хоча Галина Третьякова вказала, що відкликає цей законопроект на «доопрацювання», українське суспільство дуже добре розуміє, що подібний законодавчий спам - це тестування суспільства на впровадження диктатури від офісу Єрмака.
Нагадаємо, що 26 березня 2024 року українці дізнались, що слуги народу в особі Мар’яни Безуглої та Галини Третьякової подали законопроект «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за «привласнення державних функцій», яким пропонували узаконити прослуховування телефонів і прочитання кореспонденцій українців на виявлення контактів з іноземними представниками, і внести в закон, що подібні дії осіб, які «без дозволу» влади «представляють Україну на міжнародних заходах» «перед представниками міжнародних організацій» повинні каратись тюремним терміном аж до довічного ув’язнення.
Конфлікти і закони
Віола фон Крамон. Фото prm.ua
Також з цієї категорії...
У Раді Європи радять владі...
5 сент. 2013 г.
Великобритания вспомнила о Будапештском меморандуме,...
5 окт. 2015 г.
Польща стала непостійним членом Радбезу...
3 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...
Ідіотизм для нашої економіки
22 нояб. 2024 г.
О культе личности Трампа и...
22 нояб. 2024 г.
Міжнародний кримінальний суд видав ордери...
22 нояб. 2024 г.
Останні новини
22.11.2024 16:27
О культе личности Трампа и Маска техноолигархии22.11.2024 12:32
Ідіотизм для нашої економіки22.11.2024 08:47
1050 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:
Коментарі