​Зруйновані росією будівлі у Львові допоможе відбудувати інститут Polonika


Зранку у середу, 4 вересня 2024 року, по Львівській області стався російський ракетний обстріл, внаслідок чого у Львові виникло кілька пожеж. Горіли житлові будинки, у багатьох будинках випадали вікна. У кількох школах скасували заняття.

Перед обідом львівська влада повідомила, що внаслідок атаки загинули семеро людей, серед яких троє дітей. Сорок сім осіб отримали поранення.

Унаслідок варварської атаки росіян зазнали втрат історична забудова міста. Деякі об’єкти були локалізовані у буферній зоні об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що охоплює Старе місто Львова. Про це повідомили в інституті Polonika, передає Польське радіо.

«Унаслідок російського обстрілу різного ступеня пошкоджено близько сімдесяти історичних архітектурних об’єктів (до 1939 р.), у тому числі кам’яниці на вул. Коновальця, 44 (колишня вул. 29 листопада) та вул. Мельника (раніше вул. Шимоновичів). Серед пошкоджених будівель також вілла засновника Львівської філармонії та директора Міського театру у Львові Людвіка Геллера та вілла промисловця Юзефа Франца», — йдеться у повідомленні на сайті інституту.

Там додають, що установа перебуває на постійному контакті з міською владою Львова. Інститут звернувся до міської влади з проханням надати інформацію про масштаби збитків, аби долучитися до відновлювальних праць.

Сильвія Триц, в.о. директора інституту Polonika, заявила, що установа готова діяти, але планувати можливу допомогу зможе лише після повного визначення збитків і потреб.

«Незважаючи на ці драматичні події, ми продовжимо розпочаті природоохоронні проекти і не зникнемо з України. Відповідно до фінансових можливостей та змістового профілю діяльності інституту ми займатимемося проектами охорони пам’яток Львова та процесом відбудови зруйнованих будівель», — додала Сильвія Триц.

Керівництво та працівники інституту Polonika також висловили співчуття родинам жертв обстрілу Львова.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 вересня обговорив нові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.