​Українець з Прикарпаття шпигував у Польщі на користь росії. Його затримали

У Любліні польські правоохоронці затримали 45-річного українця, якого розшукували за шпигунство. Про це повідомляє місцева поліція. Згідно з інформацією, чоловік часто змінював місце проживання і переїжджав по всій Польщі. Його розшукували за участь в організованому злочинному угрупованні та діяльність на користь зовнішньої розвідки проти інтересів Республіки Польща. Він залишався єдиним із 16 осіб шпигунської мережі, хто не був затриманий раніше, повідомляє Польське радіо.

Вирок чоловікові за участь в організованому злочинному угрупованні та діяльність на користь зовнішньої розвідки був винесений у липні цього року. За даними слідства, угруповання діяло, зокрема, з січня по березень 2023 року у Бялій Підляській, Холмі, Медиці, Перемишлі, Ряшеві, Варшаві та інших містах Польщі.

Обвинувачений фільмував критичну інфраструктуру, включаючи військові об’єкти та морські порти. За передачу інформації шпигуни отримували винагороду.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.