​Київ також повинні підтримувати країни, які не знаходяться у прифронтовій близькості до України, як Польща - Сікорський


Польща підтримала звернення України до союзників по НАТО щодо постачання нових систем протиповітряної оборони. Очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський наголосив після міністерської зустрічі в Брюсселі, що Київ повинні підтримувати країни, які не знаходяться в безпосередній близькості до України і не є, як Польща, прифронтовими країнами, повідомляє Польське радіо.

«Хочу нагадати, що наш повітряний простір порушують російські ракети, у тому числі ракета міністра Блащака, яка впала за 10 км від мого дому, яку міністр не потрудився знайти, а також безпілотники. І Польща має охороняти своє небо, яке є небом НАТО. Тим, хто далі від рф, теж варто шукати системи ППО, які можна перекинути в Україну», - заявив Сікорський.

У вівторок, 3 грудня, очільник української дипломатії закликав терміново поставити 19 систем ППО для захисту ключових об’єктів енергетичної інфраструктури. Напередодні зими вони стають об'єктами масованих атак росії.

Радослав Сікорський. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.