Українські біженці приєдналися до Святвечора в Любліні, який втретє проходить в тіні війни

Святвечір в Україні втретє проходить в тіні війни. Люблін, як одне з прикордонних міст, став притулком для багатьох людей, які втікали від російської агресії. У вівторок, 24 грудня, велика кількість біженців долучилася до святвечірньої зустрічі, організованої «Карітасом» Люблінської архідієцезії, повідомляє Польське радіо.

«Це свято велике. Дуже дякуємо за таку надану нам можливість, що ми можемо поспілкуватися, побачити іншу культуру. Це велике свято — Ісус народився. Ми рідко виходимо кудись, тому що мій чоловік інвалід. Тому це запрошення ми прийняли з задоволенням. Сподіваємося, що скоро в Україні буде мир, і все буде добре», — говорять учасниці Святвечора.

На Святвечір, організований «Карітасом» Люблінської архідієцезії, прийшло близько тисячі двохсот людей, зокрема близько двох сотень біженців з України.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.