​Польща хоче організувати саміт щодо відновлення України і наголошуватиме на своїх інтересах у відносинах із Києвом


«Польща хоче організувати черговий саміт із післявоєнної відбудови України та має намір брати активну участь у цьому процесі», — заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск після розмови з президентом України Володимиром Зеленським. Очільник польського уряду Дональд Туск заявив, що разом із українським лідером просуватиме польську пропозицію, повідомляє Польське радіо.

«Ми хочемо допомогти Україні після війни якомога швидше відбудувати все те, що росіяни знищили. Польща повинна бути й буде одним із головних партнерів у цьому процесі відбудови. Ми готові до організації цього саміту з відбудови України. Найближчий, як пам’ятаю, відбудеться в Римі. Перший був у Швейцарії. Я сподіваюся, що ми разом переконаємо наших партнерів, що Польща — це відповідне місце й відповідний партнер у цьому процесі», — розповів очільник польського уряду.

Дональд Туск також заявив про прискорення процесу вступу України до Європейського Союзу під час польського головування. Водночас він запевнив, що Польща наголошуватиме на своїх інтересах у відносинах із Києвом.

Дональд Туск. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.