​Країни з «коаліції охочих» бажають прискорити військове планування щодо гарантій безпеки Україні

До кінця наступного тижня країни з «коаліції охочих», які мають надіслати військові контингенти в Україну, повинні докладніше повідомити про межі своєї участі в ініціативі. Франція та Велика Британія хочуть прискорити військове планування щодо гарантій безпеки для України, а країни-учасниці «коаліції охочих» повинні будуть відповісти на докладні запитання з цього приводу до кінця наступного тижня.


Про це повідомляє Польське радіо, посилаючись на Bloomberg.

Міністри оборони Франції та Великої Британії заявили, що країни, які мають надіслати контингенти в Україну як частину «сил підстраховки», повинні будуть визначити подробиці своєї участі та її сумісності з їхнім конституційним ладом.

Туреччина розглядає можливу участь у «морському компоненті» міжнародних сил.

Ініціатива матиме кілька цілей, зокрема, стежити за безпекою в повітрі та на морі, підтримувати мир на землі і допомагати українським військовим стати найсильнішим засобом стримування.

Учасники «коаліції охочих». Фото x.com/SebLecornu



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 12 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.