​Країни з «коаліції охочих» бажають прискорити військове планування щодо гарантій безпеки Україні

До кінця наступного тижня країни з «коаліції охочих», які мають надіслати військові контингенти в Україну, повинні докладніше повідомити про межі своєї участі в ініціативі. Франція та Велика Британія хочуть прискорити військове планування щодо гарантій безпеки для України, а країни-учасниці «коаліції охочих» повинні будуть відповісти на докладні запитання з цього приводу до кінця наступного тижня.


Про це повідомляє Польське радіо, посилаючись на Bloomberg.

Міністри оборони Франції та Великої Британії заявили, що країни, які мають надіслати контингенти в Україну як частину «сил підстраховки», повинні будуть визначити подробиці своєї участі та її сумісності з їхнім конституційним ладом.

Туреччина розглядає можливу участь у «морському компоненті» міжнародних сил.

Ініціатива матиме кілька цілей, зокрема, стежити за безпекою в повітрі та на морі, підтримувати мир на землі і допомагати українським військовим стати найсильнішим засобом стримування.

Учасники «коаліції охочих». Фото x.com/SebLecornu



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.