​Польща хоче надихнути Україну своєю моделлю впровадження європейських фондів

Про це заявив заступник міністра фондів та регіональної політики Ян Шишко в інтерв'ю PAP у середу в Києві, де він брав участь у Форумі згуртованості «Будуємо майбутнє», присвяченому реформам та відбудові України.


«Ми хочемо надихнути українців польською моделлю використання європейських коштів. Це дуже хороша модель, і вона спрацювала порівняно набагато краще в Польщі, ніж в інших країнах», – наголосив він, повідомляє Польське радіо.

За словами заступника міністра, польська модель принесла більші економічні вигоди. «Вона децентралізована, але забезпечує рівномірний розвиток. Найкращим доказом цього є те, що кожен із 380 повітів Польщі розвивався протягом останніх 20 років», – наголосив він.

Шишко зазначив, що впровадження такої моделі в Україні було б вигідним для польських компаній, які бажають працювати на цьому ринку. «Їм було б легше вийти на цей ринок, тому що це акт доброї волі, але також, звичайно, зміцнення та турбота про економічні інтереси Польщі в Україні», – сказав він.

Він нагадав, що у березні Банк національної економіки (BGK) підписав угоди з фінансовими партнерами, які надаватимуть пільгові кредити польським компаніям, зацікавленим в участі у відбудові України. Бюджет для компаній становить 250 мільйонів злотих; ці кошти були виділені Міністерством фінансів та регіональної політики.

Фото ПРдЗ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 18 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.