Микола Томенко пояснив, чому опозиція відмовилася брати участь в роботі асамблеї

Микола Томенко. Фото УНІАНЗаступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко вважає, що для країни та громадян сьогодні важливіша Конституційна асамблея по захисту Конституції, а не по її зміні.

Про це політик сказав сьогодні в програмі «Ранковий іспит» на радіо «Ера-FM», відповідаючи на запитання чому опозиція відмовилася брати участь в роботі асамблеї.

За словами Миколи Томенка, головна проблема не втому, що кількісні параметри представництва опозиції будуть складати 4 чи 5 осіб зі ста, виходячи з указу президента, і навіть не в тому, що ніхто достеменно не може сказати, які розділи будуть змінюватися у Конституції і яким є остаточне завдання цієї асамблеї.

«Найважливіше те, що сьогодні головна проблема, як її бачить українське суспільство та експерти, це тотальне порушення норм діючої Конституції, яке здійснюється на всіх рівнях: від президента до місцевого чиновника», - наголосив Віце-спікер.

«Тому треба, в першу чергу, забезпечити виконання Конституції, не допустити її порушення, а вже потім думати про її зміну», - додав Микола Томенко.

«Тому, якщо президент вирішив створити Конституційну асамблею з відомих вчених-конституціоналістів і експертів, то її завданням мало би бути здійснення моніторингу за виконанням Конституції та гарантування її виконання, а не зміна під певне політичне замовлення», - підкреслив політик.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.