Опозиція загальмувала прийняття мовного закону

zakon zagalmuvala

 
У Верховній Раді сьогодні зареєстровано ще один проект постанови, яким пропонується скасувати рішення Ради про прийняття проекту Закону «Про засади державної мовної політики».


Так, народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» Юрій Одарченко та Степан Курпіль зареєстрували постанову за номером 9073-П4, якою пропонується скасувати рішення парламенту щодо прийняття мовного закону, повідомляє byut.comua.

Як зазначають депутати, реєстрація постанови виявилася досить складною через розпорядження керівництва ВР повертати всі «мовні» проекти народним депутатам без реєстрації.

«Тільки ввечері ми «з боєм» зареєстрували постанову, яка блокує підписання мовного закону», - повідомив Юрій Одарченко.

Депутати наголошують, що тепер Голова ВР Володимир Литвин має всі законні підстави не підписувати Закон «Про засади державної мовної політики» відповідно до статті 48 Регламенту Верховної Ради України. За цією нормою у разі, якщо народний депутат України вніс пропозицію про скасування рішення, Голова ВР не має права підписувати закон до моменту повторного його розгляду.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.