«УДАР» вимагає припинити практику закритих від журналістів засідань комітетів Верховної Ради

plenar zasidan

 

Партія «УДАР» стурбована спробами перешкоджання доступу журналістів на засідання комітетів Верховної Ради і вимагає припинити таку практику. «Це компрометує парламент як законодавчий інститут, який традиційно був одним з найбільш відкритих органів влади», - йдеться в заяві партії, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу «УДАРу».


«УДАР» ініціюватиме внесення змін до Регламенту, згідно з якими всі комітети Верховної Ради повинні будуть мати свої сторінки на офіційному сайті парламенту, і оприлюднювати на них всі стенограми засідань не пізніше доби з часу проведення засідання комітету.

«Партія «УДАР» також закликає колег по парламенту відмовитися від проведення виїзних засідань комітетів Верховної Ради України. Подібні засідання, крім додаткових витрат з бюджету, не несуть жодних позитивних наслідків», - наголошують в «УДАРі».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.