Палатний: Зміни до Конституції повинні вирішувати не тільки політичні, але й соціальні проблеми

zmini konstitutsyi

 
При визначенні оптимальної системи побудови державної влади в Україні слід виходити не тільки з принципу задоволення інтересів регіональних політичних та економічних еліт, а й формувати таку систему управління, яка буде комфортною для мільйонів українських громадян.


Про це під час відкритих слухань у Верховній раді України щодо змін до Конституції заявив народний депутат від фракції «УДАР», голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, повідомляють «Конфлікти і закони».

«Сьогодні в умовах російської збройної агресії більшість громадян як Сходу, так і Заходу України, насамперед цікавлять питання збереження миру, власної безпеки. Водночас для заспокоєння ситуації, для зниження напруги в суспільстві необхідно також вирішувати й соціальні проблеми, зокрема питання підтримки сімей з дітьми, багатодітних родин, потреб молоді. Тому будь-які зміни до Конституції мають бути спрямовані на захист зазначених категорій населення та збереження державного контролю за дотриманням їхніх прав», - зазначив народний депутат.

Палатний висловив переконання, що Україна отримала шанс впровадити європейську систему функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування, де в центрі уваги перебуватимуть інтереси пересічних громадян.

«Для цього необхідно відмовитися від політичних амбіцій і приватних інтересів, розробити збалансований проект змін до Конституції та провести його всенародне обговорення. І це стане запорукою подолання політичної кризи в Україні та вирішення багатьох соціальних проблем», - наголосив він.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 27 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.