​Щодо відхилення законопроектів, які обмежують конституційні права

Шановні народні обранці!

Як стало відомо, на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України від 15.05.2017 внесено у порядок денний пленарних засідань низку законопроектів, новації яких суперечать Конституції та законодавству України й ЄС.


Так, на 16.05.2017 пропонується для розгляду блок питань інформатизації.

Зокрема, до проекту розкладу внесено ЗП реєстр. №№3549-1, 3549-3, 3549-4 (про електронні комунікації).

Неодноразове звернення до Вас щодо відхилення зазначених ЗП, які суперечать Конституції України та не відповідають законодавству України та рекомендаціям ЄС, обмежують конституційні права громадян, суперечать єдиній державній політиці та створюють умови для узурпації купкою людей влади по регулюванню найбільш інвестиційно-привабливої галузі України, не зупиняють суб’єктів законодавчої ініціативи здійснювати кроки щодо їх проштовхування у сесійну залу.

Вкотре наголошуємо, що ці ЗП не придатні для застосування, а тим більше для розгляду та прийняттю Верховною Радою України, і про це Парламент неодноразово інформували інститути громадянського суспільства, експерти ринку телекомунікацій.

Крім того, до проекту розкладу внесено ЗП реєстр. №2126а (про основні засади забезпечення кібербезпеки України – версія від 12.05.2017).

Звертаємо увагу, що цей ЗП має суттєві зауваження Головного юридичного управління, зокрема щодо не відповідності Конституції України, правової позиції Конституційного Суду України (рішення від 22 вересня 2005 року № 5-рп/2005, від 30 вересня 2010 року № 20-рп/2010, від 22 грудня 2010 року № 23-рп/2010), усталеним демократичним європейським принципам Європейського суду з прав людини.

Крім того, ЗП доповнено нормами та положеннями, зокрема щодо «технологічної інформації», які раніше були відхилені та зняті з розгляду Верховною Радою України (№5073 від 12.09.2014, № 2661 від 17.04.2015, ), а також питаннями «хмарних обчислень», пов’язані з ЗП №4302 (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обробки інформації в системах хмарних обчислень), що створюють серйозні загрози безпеці та захисту персональних даних, особистої власності громадян України та їх ідентифікації, інформаційній та кібербезпеці, як складових національної безпеки України тощо.

У котре розраховуємо на Ваше розуміння ситуації, що склалася, та звертаємося з проханням відхилити вищезазначені законопроекти.

З повагою,
Віце-президент УСПП,
Голова Комісії з питань науки та ІТ І.М.Пєтухов

Фото з прямої трансляції На каналі «Рада»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Допит Стерненка в суді по справі щодо необхідної оборони. Автор опублікував відео його допиту в суді по справі щодо необхідної оборони

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.