​Пленарне засідання Верховної Ради України 21 червня 2019 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкриваючи ранкове засідання повідомив, що після акції студентів, яка відбулася вчора, 20 червня, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка скасував наказ про призначення професором університету одіозного Андрія Портнова. «Того самого Портнова, придворного юриста януковича, який був безпосередньо причетний до розгону Євромайдану, до розгону студентів», - наголосив Голова Верховної Ради.


Він також підкреслив: «Учора ви, студенти, показали усім, хто хоче реалізувати сценарій проросійського реваншу, що ми його не дозволимо і не допустимо. Українці мають гордитись такою молоддю!»

А.Парубій подякував студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка і привітав відповідальне рішення ректорату і керівництва вишу.

Із заявою від двох фракцій виступив голова депутатської фракції Радикальної партії Олег Ляшко, який запропонував провести 27 червня позачергове засідання Верховної Ради для розгляду законопроектів, направлених на боротьбу з педофілією.

Головуючий повідомив, що в пленарному засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим.

Розпочалася «Година запитань до Уряду».

Головуючий надав слово для виступу Степану Кубіву, який доповів про хід реформ в економіці України, які проводить Уряд.

Члени Уряду відповіли на запитання депутатських фракцій, груп та окремих народних депутатів із наступних питань: світова рецесія, інші ризики та кроки Уряду для протидії; російський вплив на українські банки; робота «Прозоро» для подачі вагонів аграріям, обробка полів шкідливими препаратами; український газовидобуток і ціноутворення, підготовка до опалювального сезону, заборгованість населення за газ; відключення електроенергії шахтам Луганщини через борги і загрозу їх затоплення; забезпечення водою західного Донбасу; скорочення медичного персоналу у військових госпіталях, програма доступні ліки, оплата праці працівників медичних вишів; участь членів Уряду у виборах, розміщення реклами Уряду за бюджетні кошти; ремонт доріг у Вінницькій і Луганській областях; незаконний гральний бізнес.

Із заключним словом виступив Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, який подякував народним депутатам за співпрацю, а також звернувся із проханням ухвалити ряд важливих законопроектів, зокрема, закон про концесію.

На цьому «Година запитань до Уряду» завершилась.

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд оголосила запити народних депутатів.

ародні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Закриваючи ранкову сесію, Оксана Сироїд нагадала, що наступний тиждень народні депутати працюватимуть із виборцями. Наступне пленарне засідання відбудеться у вівторок, 2 липня.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.