Реальність Криму: на ЗМІ вже пишуть доноси

donosi

 
До Федеральної служби з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії (Роскомнадзор) надійшла скарга на кримськотатарську газету «Авдет». Як повідомив головний редактор видання Шевкет Кайбуллаєв, у четвер його запросили до управління ФСБ Криму, де і оголосили про донос, передають «Конфлікти і закони»


«Скарга написана від імені громадянина Ріната Шаймарданова, який звинуватив газету «Авдет» у публікації екстремістських матеріалів. До числа таких він відніс, наприклад, публікацію рішення меджлісу кримськотатарського народу від 4 липня про бойкотування виборів в Держраду і місцеві органи влади», - розповів Кайбуллаєв.

За словами Шевкет Кайбуллаєва, представники прес-служби ФСБ спілкувалися ввічливо, проте «дали зрозуміти, що цей документ може мати для газети серйозні наслідки». За словами Кайбуллаєва, в тій же скарзі міститься звинувачення в екстремізмі й іншій кримськотатарської газети - «Кирим».



Коментарі

  +0 #1 миша 26 июл. 2014 г., 07:55:17
Сталин - forever

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.