Сотрудничество со спецслужбами Facebook опроверг

В интервью телеканалу Russia Today Джулиан Ассанж (Julian Assange) заявил, что крупные интернет-компании наподобие Facebook, Yahoo! и Google предоставляют доступ разведке США через встроенный интерфейс. Социальную сеть основатель ресурса WikiLeaks охарактеризовал как «самую ужасную шпионскую машину из когда-либо существовавших».
 
Представители Facebook опровергли утверждения Ассанжа, сообщает сайт Forbes.
 
«Мы не реагируем на давление, но мы реагируем на обязательные судебные запросы, - ответил представитель компании. – За нашу историю не было случаев вынужденной передачи данных». Также он отметил, что соцсеть не удовлетворяет запросы, если считает их неправомерными, и всегда действует в рамках законов страны.
 
Издание Forbes также приводит пример телекоммуникационной компании Sprint, которая действительно разработала специальный интерфейс для правительственных запросов, для того чтобы упорядочить миллионы обращений от представителей власти. Но такой доступ возможен только после решения суда, сообщает ruformator.ru.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.