Стало известно, почему уволился гендиректор Yahoo

tompson

 
Врачи обнаружили у Скотта Томпсона (Scott Thompson) рак щитовидной железы. Его решение уйти с поста главы Yahoo было частично продиктовано болезнью.

Об этом сообщает The Wall Street Journal со ссылкой на свои источники. Диагноз был поставлен 54-летнему Томпсону в конце прошлой недели. В беседе с одним из своих коллег он поделился этой новостью и отметил, что хотел бы избежать публичного обсуждения болезни. Он также сказал, что начнет курс лечения.

В воскресенье Yahoo объявила, что Скотт Томпсон уходит с поста гендиректора компании. Временно исполняющим обязанности гендиректора назначен Росс Левинсон (Ross Levinsohn).

Увольнение Скотта Томпсона произошло на фоне скандала с ошибкой в его резюме. Он указал в нем ученую степень в области компьютерных наук, которой на самом деле не имеет. На смещении Томпсона с должности главы Yahoo настаивала инвестиционная фирма Third Point, вложившая в компании более $1 млрд. Ошибку в резюме обнаружил ее гендиректор Дэниел Леб (Daniel Loeb). Сам Томпсон заявлял, что не сообщал Yahoo неверных сведений о себе, сообщает ruformator.ru.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.