Микроблог лидера Чечни после удаления из Twitter восстановили

twitter kadirov

 
Микроблог главы Чеченской республики Рамзана Кадырова в Twitter возобновил работу. В течение нескольких дней он был недоступен для пользователей.


Twitter Кадырова перестал открываться 30 августа. Пользователя нельзя было найти в поиске – сервис микроблогов сообщал, что он не существует.

По каким причинам аккаунт Кадырова был удален из Twitter, не сообщается.

На момент написания заметки последняя запись в микроблоге президента Чечни датировалась 29 августа. В ней Кадыров выражал соболезнования в связи с убийством мусульманского духовного лидера шейха Саида Афанди Чиркейского.

Глава Чечни Рамзан Кадыров завел микроблог в Twitter 20 июня. Сообщалось, что аккаунт @RKadyrov он будет вести сам. На блог Кадырова в настоящий момент подписано более 14 тыс. человек, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.