Google звинуватили в маніпуляціях на користь Хілларі Клінтон

hillari google

 
Функція автозаповнення пошукової системи Google, можливо, навмисно налаштована на видачу позитивних матеріалів про претендента на пост президента США Хілларі Клінтон. З цим твердженням виступив сайт SourceFed, повідомляє інформагентство Анадолу.


Експерти сайту порівняли видачу інформації на однакові запити в різних пошукових системах, в результаті автозаповнення для деяких пов'язаних з Клінтон фраз видавало більше «позитивні» результати, ніж аналогічні пошуки на Yahoo! і Bing.

При наборі «Хілларі Клінтон ind» Yahoo! і Bing пропонують фрази, які пов'язують Хілларі Клінтон з можливим пред'явленням обвинувачення у використанні особистої електронної пошти в службових цілях (indictment - звинувачення).

Google, однак, при наборі «Хілларі Клінтон cri» пропонує фрази для пошуку «Хілларі Клінтон реформи злочинності» і «Хілларі Клінтон криза (crisis)». А пошук по «Хілларі Клінтон ind» пов'язує Клінтон зі штатом Індіана, незалежністю (independent) і Індією, але не з обвинувальним актом.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.