​17-річного американця заарештували за підозрою у зухвалій кібератаці на Twitter

Грема Кларка заарештували у США за звинуваченнями у зламі більше сотні акаунтів у Twitter 15 липня, включаючи акаунти таких знаменитостей, як Барак Обама, Білл Гейтс, Джефф Безос та Кім Кардашьян, повідомляють ЗМІ. В участі у цьому кібернападі також звинуватили 19-річного британця та 22-річного мешканця Каліфорнії у США, передає «Голос Америки».


У Флориді, де заарештували Кларка, суддя призначив заставу за його перебування від вартою до суду у сумі 725 000 доларів.

ЗМІ стало відомо, що Грем Айварас Кларк фігурував у справі про крадіжку біткоїнів на сотні тисяч доларів, коли йому було 16 років. На той час йому не було висунуто звинувачень. Видання The New York Times, посилаючись на інформацію від друзів Кларка, також писало про репутацію Кларка в грі Minecraft, де той, буцімто, виманював гроші, обіцяючи переваги в грі.

Грем Айван Кларк, поліцейське фото



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.