Dolce & Gabbana вынесли обвинительный приговор

kuturye

 
Затянувшееся судебное разбирательство по делу Dolce & Gabbana наконец-то подошло к концу. Дизайнерам, которые обвинялись в неуплате налогов, вынесли обвинительный приговор. Теперь они заплатят итальянским властям штраф в размере 343,4 миллионов евро.


Напомним, что дизайнерский дуэт обвинили в уклонении от уплаты налогов с 2004 года. Именно тогда их бренды Dolce & Gabbana и D&G были проданы расположенной в Люксембурге компании Gado Srl. В апреле 2011 года дизайнеров оправдали, но несколькими месяцами позже оправдательный приговор был отменен Верховным судом. Новое разбирательсво завершилось не в пользу кутюрье. Помимо штрафа в 343 миллиона евро они оплатят также все судебные издержки.

«Очень некрасиво быть обвиненным в том, чего не делал, - написал Стефано Габбана в своем Твиттере. - Но, в конце концов, какая разница? Все мы в итоге окажемся на шесть футов под землей. Единственное, что меня интересует — это создание одежды. А остальные могут делать и говорить что угодно», сообщает popcornnews.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.