​Американська компанія Monsanto перешкоджала діяльності журналістів та активістів

У ході судового процесу щодо гербіциду Roundup компанії Monsanto (входить до складу Bayer) оприлюднено документи, які вказують, що ця компанія цілеспрямовано працювала проти журналістів та активістів, діяльністю яких була незадоволена. Про це пише британське видання The Guardian, передає «Голос Америки».


Так, згідно внутрішніх документів компанії, з 2015 по 2017 роки там діяв спеціальний центр, який, серед іншого, працював щодо журналіста інформаційної агенції Reuters, який писав про зв'язок гербіциду Roundup з раком.

Представник Bayer заявив журналістам The Guardian, що відповідні дії Monsanto були покликані, серед іншого, протидіяти дезінформації.

Більш ніж 18 000 осіб позиваються проти Monsanto, стверджуючи, що гербіцид Roundup викликає рак, а компанія намагалася приховати це, відзначає The Hill. Як пише це видання, компанія вже програла три гучні справи і буцімто пропонує 8 мільярдів доларів, що вирішити позови, які лишились.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.