Индийский онлайн-магазин Microsoft взломали китайские хакеры

Индийский онлайн-магазин Microsoft взломали китайские хакерыЛогины и пароли пользователей индийского интернет-магазина Microsoft попали в открытый доступ.

Ответственность за взлом взяла хакерская группировка из Китая, именующая себя EvilShadow, передает firstpost.com.

Злоумышленники выложили в Сеть скриншоты украденной базы данных, на изображениях видно, что хакерам стали доступны имена и фамилии пользователей, адреса электронной почты, логины и пароли от сайта. Также, скорее всего, были украдены адреса доставки и история покупок.

Как уточняет ZDNet, IT-компания разослала клиентам письмо, подтверждающее несанкционированный доступ к их личной информации. Согласно сообщению, база данных платежей и данные кредитных карт не попали в руки хакеров.

Интернет-магазином Microsoft в Индии управляет местная компания Quasar Media, которая отвечает за поддержку и управление сайта, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.