«Газпром» снизил цены на газ для получателей в ЕС и Турции

Фото ИТАР-ТАСС

 

Российский "Газпром" снизил на 10 проц цену газа по долгосрочным поставкам для потребителей в Евросоюзе и Турции. Об этом сообщила сегодня лондонская газета "Файнэншл таймс".

Данный шаг был вызван "усиливающимся давлением импортеров с тем, чтобы отойти от системы, когда цены на газ привязаны с нефтяным", - утверждает издание.

Газета приводит заявление заместителя председателя правления "Газпрома", главы "Газпром экспорта" Александра Медведева. "Наши партнеры обратились к нам с просьбой пересмотреть цены на газ, - заметил он. – Все, что мы сделали – это подкорректировали параметры формулы, что привело к сокращению цены в среднем на 10 проц".

По его словам, нынешние меры касаются таких крупных клиентов "Газпрома" в ЕС как французская компания GDF Suez, немецкая Wingas, словацкая SPP, а также турецкая Botas.

Одновременно "Файнэншл таймс" сообщила, что европейским импортерам не удалось убедить "Газпром" увеличить в контрактах по закупкам российского газа использование формулы спотовых цен, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.