Компания Apple отстояла в немецком суде жест разблокировки экрана

Фото flickr.comСуд Мюнхена постановил запретить на территории Германии продажу смартфонов Motorola Mobility, использующих для разблокировки жест «Slide to Unlock». Представитель Motorola заявил, что компания уже разработала новый дизайн этой функции, передает Computer World.

Apple отказалась комментировать свои дальнейшие действия.

Для компании из Купертино, отмечают эксперты, эта победа в суде станет хорошим подспорьем в патентных тяжбах с производителями устройств на базе Android.

В середине февраля Apple подала иск против Samsung на территории США, обвинив компанию в нарушении 4 патентов, среди которых фигурируют и «скользящий жест разблокировки экрана».


Напомним, что на этой неделе антимонопольные ведомства ЕС и США одобрили покупку Google компании Motorola Mobility. Для IT-корпорации Google не последнее место в этой сделке занимает богатое патентное портфолио Motorola, которое IT-корпорация намерена использовать для защиты собственной мобильной ОС Android, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.