Сирийского шпиона американский суд приговорил к полутора годам тюрьмы

damask

 
Гражданин США сирийского происхождения Мухамед Суэйд проведет полтора года в американской тюрьме за шпионаж в пользу правительства Сирии. Такое решение вынес сегодня федеральный окружной суд в городе Александрия (штат Вирджиния).


После ареста в прошлом году Суэйд заключил сделку с правосудием, признав себя виновным в том, что шпионил за сирийскими диссидентами, проживающими в США, и передавал сведения о них, в том числе видеоматериалы, сирийским спецслужбам. По данным американских правоохранительных органов, в награду за свои старания он даже был принят в Дамаске президентом Башаром Асадом.

Адвокат Суэйда заявил журналистам, что удовлетворен решением суда и считает его справедливым. Государственные обвинители просили приговорить его к шестилетнему тюремному заключению, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.