Nike прекратила продажи маек с надписью «Бостонская резня»

terakt boston

 
Компания "Найк" (Nike) изъяла из продажи бейсбольные майки с надписью "Бостонская резня" (Boston Massacre). Они продавались в магазинах для болельщиков нью-йоркского бейсбольного клуба "Нью-Йорк Янкиз" (New York Yankees), сообщили в головном офисе крупнейшего в мире производителя спортивной одежды, расположенном в предместье города Бивертон (штат Орегон).


"Выпуск маек был налажен многие годы назад, как память о выдающейся победе "Нью-Йорк Янкиз" над бостонским клубом "Бостон Ред Сокс" (Вoston Red Sox) в 1978 году, - отметили в "Найк". - Тогда ньюйоркцы четыре раза подряд победили команду Бостона и затем стали чемпионами мира по бейсболу".

Майки пользовались повышенным спросом у болельщиков "Нью-Йорк Янкиз". Тем не менее, после теракта в Бостоне, во время которого погибли три человека и более 180-ти получили ранения, "Найк" прекратила их выпуск и начала отзывать оставшиеся из розничной продажи, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.