Франция выводит свои войска с территории Мали

mali1

 
Франция начала первый этап операции по выводу военнослужащих из Мали. Париж четыре месяца назад направил в эту африканскую страну свои войска с целью вытеснения исламистских повстанцев. Операция уже завершена, и с военной базы, расположенной в пригороде столицы Мали Бамако уже отправили первый конвой. Грузовики передвигаются на юг, в сторону Кот-д'Ивуара.


Планируется, что французские власти постепенно передадут контроль малийским войскам, а также миротворческому контингенту ООН, который активизирует свою операцию в июле перед всеобщими выборами.

Всего лишь пару дней назад повстанцы-исламисты совершили нападение на казармы и урановый рудник, которым управляет французская компания. Он расположен в соседнем Нигере. В результате нападение более 20 человек погибли. Нигерским военным на помощь пришел французский спецназ. Заложники, взятые в казармах, в пятницу были освобождены. Пока что неизвестно, повлияет ли данная операция в Нигере на скорость вывода французских войск, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.