Рейтинг кредитных банков Франции понижен на одну ступень

banki franse

 
Международное агентство "Фитч" (Fitch Ratings) лишило сегодня Францию суверенных рейтингов высшей кредитной надежности ААА, понизив долгосрочные оценки в зарубежной и национальной валютах на одну ступень - до АА+ со стабильным прогнозом. Такие данные опубликованы его экспертами на финансовых рынках.


Комментируя экономическое положение в стране, специалисты указали на "неопределенность динамики в ближне- и среднесрочной перспективах в производстве, занятости и дефиците госбюджета". При этом в "Фитч" сделали оговорку, что расчет строился "на допущении, что Париж не станет вкладывать новые средства в антикризисные фонды еврозоны - Европейский механизм финансовой стабильности и Европейский стабилизационный механизм". Учитывались лишь уже объявленные ранее обязательства.

Вместе с тем аналитики агентства допускают и то, что суверенная Франция продолжит привлекать заемные средства с международных рынков под низкие проценты, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.