«Вашингтон пост» опубликовала «черный бюджет» разведки США

blak budget

 

Так называемый черный бюджет разведки США на текущий 2013 финансовый год составляет 52,6 млрд долларов. В шестнадцати различных спецслужбах, входящих в разведывательное сообщество страны, работают свыше 107 тысяч человек. Такие цифры содержатся в секретном бюджетном резюме национальной разведывательной программы США, попавшем в распоряжение газеты «Вашингтон пост».


Издание отметило, что документ объемом 178 страниц был предоставлен Эдвардом Сноуденом - бывшим сотрудником спецслужб США, который бежал за рубеж и по принципиальным соображениям разоблачил программы электронной слежки, осуществляемой американскими властями в собственной стране и по всему миру.

«Черным» бюджет разведки именуется в статье потому, что до сих пор он не был обнародован в деталях. По просьбе властей США «Вашингтон пост» воздержалась от разглашения некоторых подробностей, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.