Відтік коштів з депозитів у банках Кіпру трохи скоротився

bank kipru

 
Сукупний обсяг депозитів у банках Кіпру скоротився в серпні на 2,9 % або на 1,45 млрд євро. Про це повідомив сьогодні Центральний банк республіки.


За даними ЦБ , чистий відтік коштів склав трохи більше 450 млн євро , а ще приблизно 1 млрд євро «пішов» з депозитів в результаті конвертації в серпні 10% їх обсягу в рамках «стрижки», продиктованої міжнародними кредиторами в березні в якості умови виділення допомоги у розмірі 10 млрд євро.

Таким чином, за станом на останній місяць літа загальний обсяг депозитів у банківській системі Кіпру знизився до 48,30 млрд євро в порівнянні з 49,74 євро в липні. У річному обчисленні скорочення депозитів у серпні склало 21,4%.

Відтік коштів з рахунків у банках Кіпру триває восьмий місяць поспіль. Однак дані ЦБ свідчать про те, що минулого місяця зниження було найнижчим за період після березневого рішення Єврогрупи про «стрижку» депозитів, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.