Лех Валенса предлагает Польше и Германии объединится в одно государство

idei valensi

 
Лауреат Нобелевской премии мира и бывший президент Польши заявил, что мир изменился и необходимы новые способы самоорганизации.


«Нам необходимо расширять экономическое сотрудничество и сотрудничество в области обороны и других структурах для создания одного государства из Польши и Германии в Европе», - заявил он в интервью агентству ИТАР-ТАСС, сообщает telegraph.co.uk.

Лех Валенса заметил, что, несмотря на кровавые следы в истории между двумя странами, необходимы изменения в географической структуре, экономике и демократии для более тесной европейской солидарности.

Но не все принимают его слова всерьез. «Это одна из экзотических идей Леха Валенсы», - сказал Юзеф Олексы, бывший премьер-министр Польши. - «Он играет роль человека, который стимулирует идеи, иногда раздражает идеями, но я не придаю большого значения его словам».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.