​Партія Мартіна Шульца провалила тест на популярність на виборах у федеральній землі Саар

За даними екзит-полів, правоцентристська партія канцлера Німеччини Ангели Меркель здобула перемогу з великим відривом на виборах у неділю в одній з федеральних земель. Результати виборів стали неприємною новиною для лівоцентристських сил, які сподіваються завдати поразки Меркель на загальнонаціональних виборах у вересні, повідомляє «Голос Америки».


Попередні результати голосування в землі Саар показують, що Християнсько-демократичний союз Меркель набирає 40 відсотків голосів, у той час як лівоцентристська Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) – близько 30 відсотків.

Ці вибори вважаються тестом виборчих настроїв перед загальнонаціональними виборами у вересні та тестом популярності Мартіна Шульца – лідера соціал-демократів. Шульц, який повернувся в Берлін з Брюсселя після перебування в Європарламенті з 2010 року, обіцяє навести в країні порядок. Популярність його партії останнім часом зростала.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 27 січня разом з Ігорем Гаврищаком обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.