​Великобританія розпочала офіційну процедуру виходу з ЄС

У середу офіційно розпочався процес виходу Великобританії з Європейського Союзу. На основі статті 50-ої Договору про ЄС, прем’єр-міністр Тереза Мей започаткувала дворічний процес переговорів. Згідно з передбаченнями, це буде довгий і складний процес покладення краю сорокарічному членству Сполученого Королівства в ЄС, повідомляє «Голос Америки».


Стаття 50 Договору про Європейський Союз стосується того, як країна може вийти з членства в ЄС.

Процес виходу Великобританії розпочався з референдуму у червні 2016 року, на якому британські виборці невеликою більшістю голосів вирішили вийти з блоку. Голосування, як вважається, було спричинене настроями проти істаблішменту і переконанням, що правлячі структури ЄС перебрали надто великий контроль від британських громадян.

У результаті референдуму у відставку подав також колишній прем’єр-міністр Дейвид Камерон, який під час кампанії за переобрання на посаду обіцяв провести референдум.

Тереза Мей. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.