​Пекін і Сеул вважають, що землетрус у КНДР, можливо, пов'язаний з ядерним випробуванням

За оцінкою Пекіна і Сеула, епіцентр землетрусу знаходився приблизно за 50 км від місця минулих ядерних випробувань. Сусіди Північної Кореї заявили в суботу, що вони зафіксували невеликий землетрус, магнітудою 3,4. Його епіцентр, імовірно, знаходився на території КНДР, повідомляє «Голос Америки».


Китай має сумніви в тому, що землетрус мав природний характер. Попередні невеликі землетруси в Північній Кореї були пов'язані з проведенням ядерних випробувань.

Метеорологічне управління в Сеулі - столиці Південної Кореї, оцінило землетрус як природний, в той час як Китай назвав землетрус «можливим вибухом». Проте, в Пекіні і Сеулі вважають, що епіцентр землетрусу знаходився поблизу місця, де 3 вересня КНДР провела шосте та найпотужніше ядерне випробування.

Раніше влада КНДР заявила, що їхня країна може провести випробування водневої бомби над Тихим океаном.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.