​Європарламент ввів заборону на виступи терористів

Керівництво Європарламенту (ЄП) ввело заборону на вхід на територію будівлі ЕП представників груп або організацій, включених в список терористичних організацій ЄС. Заборона стосується також терористів PKK і DHKP-C. З відповідною пропозицією виступив голова Європейського парламенту Антоніо Таяні, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Нормативний акт одноголосно підтримали члени ЄП. У рамках рішення було запропоновано, щоб члени ЄП і політичні блоки не запрошували в ЕП осіб, членів угруповань і організацій, включених до списку Ради ЄС або не полегшували їм доступ до будівель Європарламенту.

На додаток до цього парламентарям заборонено презентувати цих осіб, груп і організацій на території ЕП. У підозрілих випадках їм слід негайно встановити контакт зі структурами безпеки ЕП.

У списку, доданому до нормативного акту, числяться назви PKK і DHKP-C, проте немає лідерів PKK в Європі, які часто виступають на заходах Європарламенту.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.