​В'язні Гуантанамо подали в суд на Трампа

Ув'язнені, що містяться на американській базі Гуантанамо на Кубі, звинуватили адміністрацію Дональда Трампа в порушенні Конституції і законів США. Невдоволення ув'язнених викликало рішення адміністрації глави Білого дому про припинення процедур по їх звільненню. Тому арештовані подали колективний позов до окружного суду Вашингтона, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Закон про застосування військової сили за кордоном, прийнятий Конгресом США в 2001 році, обмежує термін затримання військовими осіб, причетних до злочинної діяльності. При цьому забороняються затримання без законних на те підстав.

Адвокати ув'язнених заявили, що адміністрація Трампа намагається «нескінченно затягнути» термін затримання ув'язнених Гуантанамо, що є порушенням законів і Конституції США.

На сьогоднішній день у в'язниці Гуантанамо міститься 41 ув'язнений. Після обрання Дональда Трампа президентом США американська адміністрація не схвалила жодної рекомендації щодо звільнення ув'язнених.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.