​Понад 800 мирних жителів загинули в Сирії у липні

У Сирії протягом липня загинули 887 цивільних осіб. Це випливає з доповіді організації Сирійська правозахисна мережа (SNHR). Згідно з документом, жертвами атак режиму Асада стали 684 людини, включаючи жінок і дітей. Ще 6 мирних жителів загинули в результаті авіарейдів вкс росії, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Терористи YPG/PKK і ДЕАШ у липні вбили 96 осіб. При авіаатаках міжнародної коаліції загинули 2 мирних жителя.

За даними SNHR, починаючи з березня 2011 року, жертвами тортур у Сирії стали 13 362 людини.

У SNHR закликали міжнародне співтовариство забезпечити захист цивільного населення Сирії, а також притягнення до відповідальності осіб, винних у вбивствах мирних жителів.

Війна в Сирії почалася в березні 2011 року, коли мирні демонстрації протесту переросли в збройний конфлікт після того, як військові відкрили вогонь по демонстрантах.

За даними ООН, у ході конфлікту загинуло понад 400 тисяч осіб, більше 10 мільйонів були змушені залишити свої будинки, 4,8 мільйона чоловік знайшли притулок за межами країни.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.