​Новий президент Іраку Бахрам Саліх офіційно вступив на посаду

Офіційна церемонія вступу на посаду Бахрама Саліха відбулася в президентському палаці «Ас-Салам» у Багдаді. Бахрам Саліх, кандидат від Патріотичного союзу Курдистану (ПСК), був обраний президентом Іраку напередодні за підсумками голосування в парламенті, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Саліх народився в 1960 році в іракському місті Сулейманія, де закінчив середню школу. Потім він закінчив у Великобританії в 1983 році Університет Кардіффа. Докторантуру закінчив в університеті Ліверпуля. Деякий час Саліх працював інженером-консультантом в європейських компаніях. Членом Патріотичного союзу Курдистану став ще до від'їзду до Великобританії. Після повернення в Курдську регіональну адміністрацію Іраку (КРАІ) у 1992 році був обраний членом правління спілки. З ініціативи Джалала Талабані, засновника і лідера ПСК, Саліх став представником союзу в Вашингтоні.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.