​Фіндиректорку Huawei в Канаді звільнили під заставу

У Канаді суд провінції Британська Колумбія звільнив під заставу в 10 мільйонів канадських доларів фінансового директора компанії Huawei Мен Ваньчжоу. Відповідне рішення ухвалив суддя Вільям Ерке. Ваньчжоу повинна знаходитися у власному будинку в Ванкувері. Згідно з рішенням суду, більшу частину застави - сім мільйонів канадських доларів - вона повинна сплатити готівкою, решту три - нерухомістю. Якщо США офіційно не зажадають екстрадиції Ваньчжоу, то її звільнять, інформує турецьке інформагентство «Анадолу».


Раніше повідомлялося, що фінансовий директор китайської компанії Huawei Мен Ваньчжоу, заарештована в Канаді, під присягою заявила про свою невинність і зажадала звільнити її під заставу до рішення суду про екстрадицію в США.

Фіндиректорку звинувачують у причетності до поставок Huawei продукції американського походження в Іран та інші країни, що порушує експортне законодавство США і закони про санкції.

Мен Ваньчжоу. Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.